یواخیم رانینگ فیلم Maleficent 2 را کارگردانی خواهد نمود

در باب اخبار مرتبط با سینما و تلوزیون نوشته ای داریم با عنوان “یواخیم رانینگ فیلم Maleficent 2 را کارگردانی خواهد نمود” که پیشتر بدان میپردازیم.

با توجه به گزارش‌های تازه انتشار یافته، یواخیم رانینگ، کارگردان فیلم باندیداس (Bandidas) برنامه ریزی شده است فیلم مالیفیسنت 2 (Maleficent 2) را کارگردانی کند.

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، سایت خبری ددلاین خبری پخش کرده که حاکی از آن است که کمپانی والت دیزنی پیکچرز بالاخره موفق شده تا برای بروزترین طرح خود یعنی دنباله فیلم Maleficent (مالیفیسنت) کارگردانی انتخاب کند که ایشان هم یواخیم رانینگ، کارگردان فیلم Bandidas و فیلم Pirates of the Caribbean: Lifeless Males Inform No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند) است. یواخیم رانینگ کارگردان دو رگه نروژی است که ماه می سال جاری بهمراه اسپن سندبرگ فیلم بلاک باستری دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند را تولید و اکران کرد. بروزترین قسمت مجموعه فیلم دزدان دریایی کارائیب موفق شد در فروش بین المللی خود مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون دلار را از آن خود کند. غیر از کارگردانی فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت 2)، ایشان برای کارگردانی ششمین قسمت دزدان دریایی کارائیب هم مقرر کرده شده بود.

علی رغم شایعاتی که حول محور آنجلینا جولی می‌چرخید و حاکی از آن بود که ایشان برنامه ریزی شده است در بروزترین طرح کمپانی یونیورسال یعنی فیلم Bride of Frankenstein (عروس فرانکنشتاین) ایفای نقش کند واضح شده که ایشان بطور کلی به تولید فیلم مالیفیسنت 2 متعهد بوده و احتمالا هنوز در هیچ فیلم دیگری کمپانی نخواهد کرد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به وسیله تیم تولید این اثر، گمانه زنی می شود که کار فیلمبرداری اصلی این فیلم در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۸ شروع شود. آنجلینا جولی پیشتر در گفتگو کوتاهی مطرح کرده بود:

هم اینک اوضاع به گونه‌ای شده که من نان‌آور خانه هستم. پس می‌توان گفت که لحظه بازگشت و حضور در بین مردم فرا رسیده است. ما در حال کار روی فیلمنامه این فیلم هستیم و این فیلم برنامه ریزی شده است که یک دنباله واقعا قوی باشد.

فیلم Maleficent در ماه می سال ۲۰۱۴ روی پرده سینماها به اکران سود و با بودجه ۱۸۰ میلیون دلاری که داشت موفق شد مبلغی بالغ بر ۷۵۸.۵ میلیون دلار را در سینماهای تمامی جهان از آن خود کند. این فیلم پرطرفدار به وسیله رابرت استرومبرگ کارگردانی و هدایت شده بود. این فیلم لایو اکشن، بازسازی انیمیشن کلاسیک Sleeping Magnificence (زیبای خفته) است که تمرکز آن بیشتر روی شخصیت شرور جریان یعنی مالیفیسنت و قصه ایشان که تا این لحظه گفته نشده بود، بوده است. مالیفیسنت یک زن جوان بسیار دلچسب با قلبی واقعا پاک و خالص بود که زندگی ایشان به طرز باورنکردنی و غریبی آرام و شاد بود و در جنگلی که همه چیز آن آرام و صلح‌آمیز بود بزرگ شد. با این وجود این اوضاع در بیشتر مواقع همین‌گونه شاد و آرام باقی نماند. آنها همراه با هم خوشحال روزگار خود را می‌گذراندند تا وقتی که یک ارتش مهاجم به سرزمین آنها تجاوز کرد و هماهنگی و نظمی را که در سرزمین آنها وجود داشت به هشدار انداخت. مالیفیسنت بزرگ شده بود تا نگهداری سرزمینش را بر عهده داشته باشد با اینحال بالاخره با خیانت بزرگ و بی‌رحمانه‌ای روبه‌رو می‌شود که بسیار به خاطر این موضوع زجر می‌کشد؛ اتفاقی که دلیل می‌شود قلب پاک و خالص ایشان مبدل به سنگ شود. ایشان تصمیم گرفت که این کار آنها را بی پاسخ نگذارد و انتقام خوبی از آنها بگیرد. پس مبارزه‌ای حماسی را علیه جانشین پادشاهی که به سرزمینش حمله کرده بودند به راه انداخت و طلسمی روی فرزند جدید به دنیا آمده‌ی ایشان به اسم آرورا قرار داد. همینطور که روز به روز این کودک بزرگ می‌شود مالیفیسنت متوجه می‌شود که آرورا در پیش خود اساسی دارد که می‌تواند مجددا صلح و آرامش را به سرزمین ایشان برگرداند و ممکن است به نحوی این کلید بتواند شادی حقیقی را برای مالیفیسنت به ارمغان بیاورد.

غیر از آنجلینا جولی، شارلتو کوپلی، ال فانینگ، سم رایلی، ایملدا استنتون، جونو تیمپل و لسلی منویل از نمونه بازیگرانی بودند که در قسمت اول فیلم مالیفیسنت حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته بودند.

امیدواریم نوشته “یواخیم رانینگ فیلم Maleficent 2 را کارگردانی خواهد نمود” مورد بهره برداری شما علاققه مندان “فیلم بازان” قرار گرفته است. اگر دوست دارید این نوشته را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.