ویلسون بتل به جمع بازیگران فصل سوم سریال Daredevil اضافه شد

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، بخش تلویزیونی مارول و شبکه نت فلیکس از حضور بازیگر دیگری در فصل سوم سریال دردویل (Daredevil) خبر داده‌اند. بر اساس خبری که وب‌سایت ورایتی پخش کرده، ویلسون بتل، بازیگر سریال Hart of Dixie (هارت آو دیکسی) و سریال The Younger and the Stressed، به جمع بازیگران فصل سوم سریال Daredevil اضافه شده است. هنوز اسم شخصیتی که ایشان برنامه ریزی شده است در فصل سوم این سریال بازی کند، مطرح نشده است؛ با اینحال هم اینک می‌دانیم که ایشان برنامه ریزی شده است نقش یک مامور FBI را در فصل سوم این سریال بازی کند که نقش مهمی در درگیری بین مت مورداک و ویلسون فیسک خواهد داشت.

مطالب مطرح شده نقش بتل در فصل سوم سریال Daredevil، حدس و گمان‌ها در باب حضور شخصیت شرور و منفی استنلی کارتر ملقب به Sin-Eater را در فصل سوم این سریال گسترش داده است. ولی باید گفت، بتل امکان دارد نقش هر شخصیت دیگری را در فصل سوم این سریال بازی کند و این تنها یک حدسیات است. به علاوه از طرف دیگر این احتمال می باشد که این مامور FBI که بتل برنامه ریزی شده است نقش آن را در فصل سوم سریال Daredevil بازی کند، در جهان کامیک مارول وجود خارجی نداشته و یک شخصیت بطور کلی تازه باشد.

Sin-Eater

هم اینک تنها بازگشت چارلی کاکس در نقش دردویل و دن آفریو در نقش ویلسون فیسک، در فصل سوم سریال Daredevil تایید شده است، با اینحال گمانه زنی می شود که در فصل سوم این سریال بیننده بازگشت بازیگران دیگری از نمونه دبورا آن ول در نقش کارن پیج، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، رزاریو داوسون در نقش کلیر تمپل، الودی یونگ در نقش الکترا، رویس جانسون در نقش برت ماهونی و جفری کانتور در نقش میچل الیسون، نیز باشیم. هنوز تاریخی برای انتشار فصل سوم سریال Daredevil مطرح نشده است، با اینحال گمانه زنی می شود که در آینده ای زود فیلمبرداری و تولید فصل سوم این سریال شروع شود.

به علاوه از طرف دیگر ماه قبلی، مارول مطرح کرد که تولید کننده تازه ای برای تولید فصل سوم سریال Daredevil استخدام کرده است. اریک اولسن، نویسنده سریال‌هایی چون Unforgettable، کماندار (Arrow) و مردی در قلعه بالا (The Man within the Excessive Fortress)، تولید فصل سوم سریال Daredevil را بر عهده گرفته و جانشین داگ پتری و مارکو رامیرز، تولیدکنندگان فصل دوم این سریال، شده است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.