فیلم Star Wars: The Drive Awakens در نتفلیکس موجود شد

از آنجایی که تنها چند هفته دیگر تا اکران بروزترین و مورد انتظارترین قسمت جهان جنگ ستارگان یعنی فیلم Star Wars: The Final Jedi (جنگ ستارگان: تازه ترین جدای) باقی مانده است، خیلی از علاقه مندان این جهان ساختگی و تخیلی دوست دارند قبل از تماشای ماجراجویی‌های تازه، ماجراهایی را که در قسمت قبلی برای ری، فین، BB-Eight و بقیه شخصیت‌های این حماسه رخ داده بود باز هم مرور کنند و آپدیت باشند. حال در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون و در طول خبری تازه، واضح شده که بینندگان ساکن کشور انگلیس قادر اند این کار را با بهره برداری از شبکه نت فلیکس و با تماشای فیلم Star Wars: The Drive Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) به سادگی انجام دهند.

فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد که یکی از بلاک باسترهای پرطرفدار سال ۲۰۱۵ و ساخته جی جی آبرامز بوده است، روز قبل یعنی ۲۳ نوامبر (۲ آذر) به لیست خدمات استریم شبکه نت‌فلیکس، آن هم تنها برای ساکنان و بینندگان کشور انگلیس اضافه شده و از امروز این بینندگان به سادگی قادر اند این اثر را تماشا کنند. در کمال تاسف این امکان برای علاقه مندان آمریکایی ممکن نیست و آنها در هی ایالتی که باشند نمی‌توانند در شبکه نت‌فلیکس این فیلم را تماشا کنند. قراردادی که بین شبکه نت‌فلیکس و کمپانی دیزنی برای ساکنان ایالات متحده بسته شده تنها شامل استریم فیلم‌های اکران‌شده‌ای که تاریخ ارائه آنها ژانویه ۲۰۱۶ بوده است، می‌شود؛ در صورتی که فیلم Star Wars: The Drive Awakens درست یک ماه قبل از این تاریخ روی پرده نقره‌ای سینماها به اکران درآمده است. با این وجود با اینکه فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یک سرکش: داستانی از جنگ‌های ستاره‌ای) که سال قبلی اکران شد برای مشترکان ایالات متحده ممکن و تماشا بود، با اینحال این امکان هم اینک دیگر برای آنها نیست.و قادر به تماشای فیلم نیرو برمی‌خیزد از روش شبکه نت‌فلیکس نیستند.

Star Wars: The Force Awakens

با این وجود، امکان دارد فیلم‌های جهان Star Wars در هر مکانی در شبکه نت‌فلیکس ممکن و مشاهده باشند، با اینحال تنها برای مدت محدودی اینگونه خواهد بود. با شرایطی که در اخبار پخش شده مفصل پیرامون آن صحبت کردیم، کمپانی دیزنی قصد راه‌اندازی خدمات استریم ویژه به خود را دارد که در سال ۲۰۱۹ هم آن را به طرز رسمی معرفی و ارائه خواهد نمود. به همین دلیل گمانه زنی می شود که بعد از ارائه این خدمات استریم، تمامی فیلم‌های جنگ ستارگان به طرز انحصاری در این سیستم ممکن و تماشا باشد. غیر از تمامی این موارد، این تولیدکننده چندی قبل مطرح کرده که قصد تولید لایو اکشنی سریالی از جنگ ستارگان را دارد که به طرز مخصوص تنها در سیستم استریم آن قابل دیدن خواهد بود.

فیلم Star Wars: The Final Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است. غیر از این، چندی قبل کمپانی Lucasfilm و والت دیزنی (Walt Disney) تولید سه گانه تازه فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون را بصورت رسمی تایید و مطرح کردند. بر اساس پیش‌بینی‌های ابتدایی که از قبل فروش بلیط‌های فیلم Star Wars: The Final Jedi به‌دست آمده، این فیلم در سه روز در ابتدا اکران خود حدود ۲۱۵ میلیون دلار خواهد فروخت که بعد از فیلم Star Wars: The Drive Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) که در سه روز در ابتدا اکران خود ۲۴۷ میلیون دلار فروخت، به دومین شروع برتر در تاریخ سینماهای آمریکا مبدل خواهد شد.

دیزی ریدلی در نقش ری، مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، بنیسیو دل تورو در نقش DJ، کری فیشر در نقش پرنسس لیا، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، دومهنل گیلسون در نقش ژنرال هاکس، گوئندولین کریستی در نقش کاپیتان فازما، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، آنتونی دنیلز در نقش C-3PO، لورا درن در نقش معاون آدمیرال امیلین هولدو و اندی سرکیس در نقش رهبر محفل – اسنوک، از نمونه بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Final Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.