ست مایرز میزبان مراسم گلدن گلوب خواهد بود

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون و در خبری تازه به طرز رسمی مطرح شده که ست مایرز برنامه ریزی شده است به نوعی میزبان در هفتاد و پنجمین مراسم اهدای جایزه گلدن گلوب حضور داشته باشد. این مجری بااستعداد و پرطرفدار شبکه NBC که برنامه Late Evening with Seth Meyers (آخر شب با ست مایرز) را در اختیار دارد، برنامه ریزی شده است نقشی را ایفا کند که چند سال قبلی به وسیله تینا فی، ایمی پولر و ریکی جرویز اجرا می‌شده است. به علاوه از طرف دیگر تازه ترین هنرمندی که به نوعی میزبان در این مراسم حضور داشته جیمی فالون است.

مهر تاتنا، مدیرعامل انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (Hollywood International Press Affiliation یا به اختصار HFPA) پیرامون این اتفاق به یکی از گزارشگران سایت‌های خبری گفت:

ما و انجمن مطبوعات خارجی هالیوود از اینکه ست مایرز را به نوعی میزبان هفتاد و پنجمین مراسم اهدای جایزه گلدن گلوب همراه با خود داریم بسیار خوشحال و خرسندیم و خیلی برای این مراسم هیجان داریم. با استناد به شوخ‌طبعی و طنز ذاتی که ست در وجود خود دارد و توانایی درونی‌ای که ایشان با بهره برداری از آن می‌تواند تماشاگران و بینندگان را به شوق بیاورد، می‌توان گفت که ایشان می‌تواند کمک خیلی بزرگی در سرپا نگه داشتن این مراسم و به نحوی سنتی قدیمی در شناخت و عرضه بهترین کارهای سینمایی و تلویزیونی، به ما بکند.

این نویسنده و کمدین کارکشته، به مدت ۱۲ سال در برنامه گفتگوی Saturday Evening Reside (پخش زنده شنبه شب) که ممکن است اغلب آن را با اسم اختصاری SNL بشناسند فعالیت کرده بود؛ هم به نوعی نویسنده و هم به نوعی یکی از عضو های اصلی و موثر برنامه Saturday Evening Reside Weekend Replace Thursday.

اینگونه می‌توان عنوان کرد که ست مایرز که در قبلی سرپرست نویسندگان برنامه پخش زنده شنبه شب (که جایزه‌های نسبتا فراوانی هم به خاطر حضور در این برنامه پرطرفدار به دست آورده است) بوده، نه‌تنها در حرفه مجری‌گری حرفه‌ای است، حتی با میزبانی مراسم مختلف اهدای جوایز هم غریبه و ناآشنا نیست. ایشان در سال ۲۰۱۰ افتخار این را داشت که به نوعی میزبان در مراسم اهدای جایزه بهترین عملکرد سالانه در رشته‌های ورزشی (Excellence in Sports activities Efficiency Yearly Award یا به اختصار ESPY Award) و به علاوه از طرف دیگر در مراسم جایزه امی سال ۲۰۱۴ حضور داشته باشد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و بر اساس برنامه هر ساله برنامه ریزی شده است هفتاد و پنجمین مراسم سالانه اهدای جوایز گلدن گلوب هم در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ برگزار شود. به علاوه از طرف دیگر برای کسانی که قادر به حضور در این مراسم نیستند، مثل قبل این مراسم به روش زنده برنامه ریزی شده است از شبکه NBC از ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت محلی پخش شود. مضاف بر اینکه لیست اسامی نامزدهای این مراسم در روز دوشنبه ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) مطرح خواهد شد.

با این اوصاف یادآوری می‌کنیم که هفتاد و پنجمین مراسم اهدای جایزه گلدن گلوب برای اجرا در روز یکشنبه ۷ ژانویه ۲۰۱۸ (۱۷ دی ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.