تولید سریال Gangs of London به وسیله کارگردان فیلم The Raid

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، گرت ایوانز، کارگردان فیلم The Raid در حال تولید یک سریال تلویزیونی تازه با اسم Gangs of London است. بر اساس خبری که وب‌سایت ددلاین پخش کرده، ایوانز تایید کرده که در حال تولید سریال Gangs of London است که این سریال، یک سریال درام با بودجه بزرگ خواهد بود. این سریال برای شبکه Cinemax در اختیار تولید است و برنامه ریزی شده است در سال ۲۰۱۹ پخش شود. سریال Gangs of London جریان ورژن‌ای از شهر لندن را روایت خواهد نمود که در جنگ بین دارودسته‌های مختلف نابود شده است. وقتی که رهبر بزرگ به قتل می‌رسد، مبارزه خونینی بین گروه‌های متفاوتی رخ می‌دهد تا خلا قدرت را پر کنند و رهبر تازه واضح شود.

Gareth Evans

ایوانز بیشتر برای کارگردانی فیلم The Raid مشهور است. این فیلم در سال ۲۰۱۲ پخش شد و بعد از آن، ایوانز یک دنباله نیز برای این فیلم ساخته پخش کرده است. فیلم The Raid 2 (یورش ۲) که با اسم The Raid: Berandal (یورش: برندال) نیز شهرت دارد، در سال ۲۰۱۴ پخش شد. فیلم The Raid جریان یک گروه ضربت را روایت می‌کند که باید با مبارزه راه خود را به اشتراک گروه بسیار بزرگ و در حال افزایش از قاتلان و مجرمان باز کنند. فیلم The Raid 2 نیز جریان پلیسی را به تصویر می‌کشد که به طرز مخفی وارد جهان زیرزمینی مجرمان می شود. این سری بیشتر برای صحنه‌های اکشن محشر و با این وجود بسیار خشن به شهرت رسیده و علاقه مندان فراوانی را به خود جذب کرده است.

قبل از این، ایوانز تصمیم داشت که فیلم The Raid three (یورش ۳) را کارگردانی کند، با اینحال ایشان تصمیم گرفت که هنوز تولید این طرح را متوقف کند تا روی طرح‌های مختلف دیگری تمرکز کند. فیلم Apostle (فرستاده)، فیلم بعدی ایوانز خواهد بود که برنامه ریزی شده است در سال ۲۰۱۸ پخش شود. در این فیلم بیننده حضور بازیگرانی چون دن استیونز، مایکل شین، بیل میلنر، کریستین فروست و لوسی بوینتون، خواهیم بود. به علاوه از طرف دیگر چندی قبل شایعاتی پخش شده مبنی بر اینکه ایوانز کارگردانی فیلم Deathstroke (دث استروک) با بازی جو منگنیلو، را بر عهده گرفته است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.