رایان جانسون از برنامه‌ های بزرگ خود برای سه گانه تازه جهان Star Wars اطلاع داد

کمتر از یک ماه دیگر فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: تازه ترین جدای (Star Wars: The Final Jedi) به کارگردانی رایان جانسون، به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت. ماه قبلی، کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm) و والت دیزنی (Walt Disney) تولید سه گانه تازه فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون را بصورت رسمی تایید و مطرح کردند. جانسون کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه قسمت اول این سه‌گانه تازه را تضمین نموده است و بر اساس معلومات ابتدایی پخش شده، این سه‌گانه تازه بخشی از حماسه اسکای‌واکر نخواهد بود و یک سه‌گانه بطور کلی مستقل است. در این سه‌گانه بیننده عرضه شخصیت‌های تازه ای در جهان جنگ ستارگان خواهیم بود که تا به امروز هیچگاه آن‌ها را مشاهده نکرده بودیم.

Star Wars

به ذهن خطور میکند که سه‌گانه تازه فیلم Star Wars برنامه ریزی شده است در قسمت متفاوتی از جهان جنگ ستارگان رخ دهد و این مسئله می‌تواند آتی این سری را برای در بیشتر مواقع تغییر دهد. ولی باید گفت، هم اینک سوالات فراوانی از نمونه اینکه اتفاقات این سه‌گانه در آتی رخ خواهد داد یا اینکه اتفاقات این فیلم برنامه ریزی شده است در قسمت دیگری از این کهکشان جریان داشته باشد که تا اینجای کار دست خانواده اسکای‌واکر و نیروهای امپراطوری و فرقه اول به آن نرسیده است. حال در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، به ذهن خطور میکند که جانسون برای سه‌گانه تازه فیلم Star Wars بسیار هیجان زده است. وقتی که از ایشان سوالی در باب سه‌گانه تازه جهان جنگ ستارگان پرسش پرسیده شد، جانسون در پاسخ گفت:

ما باید منتظر باشیم و ببینیم. هم اینک من تنها در ابتدای شروع کار روی سه‌گانه تازه این سری هستم، با اینحال من می‌توانم به شما بگویم چه چیزی من را بسیار هیجان زده می‌کند. فرضیه ایجاد یک جریان تازه با شخصیت‌های بطور کلی تازه در سه‌گانه تازه جهان جنگ ستارگان من را بسیار هیجان زده می‌کند. پتانسیل خیلی بالایی می باشد و من بیشتر از این نمی‌توانم صبر کنم تا به آن وارد شوم.

Rian Johnson

هم اینک، به‌نظر می‌رسد که سه‌گانه تازه فیلم Star Wars مراحل ابتدایی پیشرفت خود را سپری می‌کند و جانسون کار شروع نوشتن فیلمنامه این سه‌گانه را در آینده ای زود شروع خواهد نمود، با اینحال دیزنی و لوکاس‌فیلم تاریخ اکران هیچ کدام از این فیلم‌ها را مطرح نکرده‌اند، با اینحال گمانه زنی می شود که کار تولید و تولید این سه‌گانه بعد از تولید و انتشار فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) بصورت رسمی شروع شود. فیلم Star Wars: The Final Jedi که فیلم بعدی جهان جنگ ستارگان خواهد بود، برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. بعد از این فیلم، فیلم Star Wars: Episode IX به‌ کارگردانی و نویسندگی جی جی آبرامز، در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.