جود لاو به جمع بازیگران فیلم Captain Marvel اضافه شد

فیلم Captain Marvel، نخستین فیلم ابرقهرمانی جهان سینمایی مارول با محوریت شخصیت زن است که برنامه ریزی شده است قبل از اکران فیلم Avengers four (انتقام جویان ۴) پخش شود و حال در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم Captain Marvel اضافه شده است. بر اساس خبری که وب‌سایت ورایتی پخش کرده، جود لاو در حال انجام مذاکرات نهایی با کمپانی مارول استودیو (Marvel Studios) است و ایشان به توافقات ابتدایی نیز با این تولیدکننده دست یافته و یقینا در آینده ای زود حضور لاو در این فیلم رسمی خواهد شد. لاو برنامه ریزی شده است نقش دکتر والتر لاوسون را در فیلم Captain Marvel بازی کند که علاقه مندان جهان کامیک این شخصیت را بیشتر با اسم مار-ول (Mar-Vell) می‌شناسند. ورایتی اضافه کرد که گزینه اول مارول برای این نقش کیانو ریوز بوده، با اینحال ایشان توصیه مارول را برای بازی در این فیلم رد کرده است.

Mar-Vell

در جهان کامیک، شخصیت مار-ول از نژاد بیگانه کری (Kree) است و ایشان به علاوه از طرف دیگر مربی و راهنمای شخصیت کارول دانورز ملقب به کاپیتان مارول نیز هست که در فیلم Captain Marvel بری لارسون برنامه ریزی شده است نقش این شخصیت را بازی کند. ماه قبلی خبر تایید نشده‌ای پخش شد مبنی بر اینکه بن مندلسون برنامه ریزی شده است نقش شرور و منفی این فیلم را بازی کند و حال ورایتی تایید کرده که مندلسون برای بازی در نقش شرور و منفی اصلی این فیلم با مارول پیمان مشارکت امضا کرده است. ولی باید گفت، هنوز اسم و معلومات شخصیت شرور و منفی فیلم Captain Marvel تایید و مطرح نشده است. غیر از این، ساموئل ال جکسون نیز برای بازی در نقش نیک فیوری، در این فیلم باز خواهد گشت.

قبل از این در جریان کنفرانس کامیک کان سن دیگو امسال، مارول استودیو مطرح کرد که اتفاقات فیلم Captain Marvel در ابتدا دهه ۹۰ میلادی جریان خواهد داشت و این شخصیت برنامه ریزی شده است با گروه قدیمی اسکرالز (Skrulls) در این فیلم مبارزه کند. به علاوه از طرف دیگر نخستین عکس ها مفهومی از شخصیت کاپیتان مارول و گروه اسکرالز در این فیلم نیز پخش شده است. غیر از این، کوین فایگی، مدیرعامل مارول استودیو نیز چندی قبل تایید کرده که در فیلم Captain Marvel برنامه ریزی شده است بیننده نبرد بین دو نژاد اسکرالز و کری (دیگر نژاد بیگانه جهان سینمایی مارول) باشیم. با استناد به این خبرها، به ذهن خطور میکند که شخصیت مار-ول برنامه ریزی شده است بخش مهمی از این فیلم را تشکیل دهد.

Sherlock Holmes

غیر از حضور در فیلم Captain Marvel و جهان سینمایی مارول، جود لاو برنامه ریزی شده است در جهان جادوگری جی کی رولینگ نیز حضور داشته باشد. لاو برنامه ریزی شده است نقش دامبلدور جوان را در فیلم Incredible Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران حیرت آور: جرایم گریندل والد) که فیلم فرعی سری هری پاتر (Harry Potter) است، بازی کند. کارگردانی فیلم Captain Marvel بر عهده آنا بودن و رایان فلک خواهد بود. به علاوه از طرف دیگر کار نوشتن فیلمنامه ابتدایی این فیلم بر عهده مگ لفاوه و نیکول پرلمن بوده است، با اینحال هم اینک فیلمنامه این فیلم به وسیله ژنوا رابرتسون‌-دوورت، نویسنده فیلم Tomb Raider (توم ریدر)، در حال بازنویسی است.

فیلم Captain Marvel برنامه ریزی شده است در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) اکران شود.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.