تیزر کوتاهی از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom پخش شد

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، کالین ترورو، تهیه‌کننده فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom، تیزری کوتاه از این فیلم مورد انتظار تابستان سال آتی را در صفحه شخصی خود در توییتر پخش کرده است. در این تیزر کوتاه، بیننده بازگشت شخصیت اوون گرادی با بازی کریس پرت، هستیم که در حال نوازش یک بچه رپتور هست. ولی باید گفت،‌ ترورو یا کمپانی یونیورسال (Common) تاریخ دقیق و مشخصی برای انتشار نخستین تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را مطرح نکرده‌اند، با اینحال گمانه زنی می شود که نخستین تریلر این فیلم در یک زمان با اکران فیلم Star Wars: The Final Jedi (جنگ ستارگان: تازه ترین جدای) پخش شود. شما پیشتر میتوانید این تیزر کوتاه و بامزه را بنگرید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

تا اینجای کار معلومات بسیار کمی از جریان و اتفاقات فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom پخش شده است، با اینحال در این فیلم برنامه ریزی شده است بیننده ماجراجویی دیگری از اوون گرادی و کلیر دارنینگ باشیم. به علاوه از طرف دیگر گمانه زنی می شود که یونیورسال نخستین خلاصه جریان رسمی دنباله فیلم Jurassic World (جهان ژوراسیک) را نیز پخش کند. اتفاقات فیلم Fallen Kingdom برنامه ریزی شده است بعد از اتفاقات فیلم اول جریان داشته باشد و یقینا بیننده دایناسورهای دارای اختلاف و تازه بیشتری در این فیلم خواهیم بود، با اینحال چیزی که در این تیزر مشاهده می‌کنیم این است که در فیلم برنامه ریزی شده است بیننده بازگشت رپتورهای آموزش‌دیده نیز باشیم.

آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های درستی چون غیرممکن (The Unimaginable)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، کارگردانی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را بر عهده داشته است. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کالین ترورو و درک کانلی بوده است. کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، جیمز کرامول، دنیلا پیندا، توبی جونز، ریف اسپال و جاستیس اسمیت از نمونه بازیگرانی هستند که در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ترورو به‌همراه فرانک مارشال، استیون اسپیلبرگ و پت کراولی نیز به نوعی تهیه‌کننده و تهیه‌کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.