عکس ها تازه ای از بازیگران فصل پنجم سریال Brokers of SHIELD پخش شد

پخش فصل پنجم سریال ماموران شیلد (Brokers of SHIELD) از جمعه در هفته جاری شروع خواهد شد و حال بخش تلویزیونی مارول و شبکه ABC عکس ها رسمی تازه ای از بازیگران اصلی فصل پنجم این سریال را پخش کرده‌اند. در این عکس ها بیننده حضور شخصیت‌هایی چون دیزی ملقب به کواک، مک، ایجنت کولسن، یو یو، مک، ایجنت می، جما سیمونز و فیتز هستیم. شما پیشتر میتوانید این عکس ها را ببینید:

  • Agents of SHIELD Season 5 Promo Photos

غیر از این، مارول تایید و مطرح کرده است که فیلمبرداری و تولید صدمین قسمت از سریال Brokers of SHIELD به انتهای رسیده است. این بخش، دوازدهمین قسمت از فصل پنجم این سریال است که هنوز تاریخ به‌روی آنتن رفتن آن واضح نیست. پخش هفتگی فصل پنجم سریال Brokers of SHIELD از تاریخ ۱ دسامبر امسال (۱۰ آذر) از شبکه ABC شروع خواهد شد. غیر از این، مارول تایید کرده که برنامه ریزی شده است دو قسمت ابتدایی فصل پنجم این سریال در این تاریخ به روی آنتن برود. بر اساس خلاصه جریان قسمت اول و دوم فصل پنجم سریال Brokers of SHIELD که Orientation اسم گذاری شده:

کولسون و تیم ایشان در یک سفینه فضایی عجیب در خارج از جو زمین به‌هوش می‌آیند و متوجه می‌شوند که از زمین بسیار دور هستند و این تنها شروع کابوس آن‌ها است.

بعد از پخش دو قسمت ابتدایی فصل پنجم سریال Brokers of SHIELD، پخش هفتگی فصل پنجم این سریال به رسم عادی خود بازخواهد گشت و هر هفته یک قسمت از آن پخش خواهد شد. بر اساس خلاصه داستانی قسمت سوم فصل پنجم این سریال که A Life Spent اسم گذاری شده:

دیزی تصمیم می‌گیرد که سیمونز را نجات دهد حتی اگر این مسئله به معنای به هشدار افتادن همه چیز و هر کاری که آن‌ها تا اینجای کار انجام داده‌اند، باشد.

Agents of SHIELD Season 5

کلارک گرگ در نقش فیل کولسن، مینگ-نا ون در نقش ملیندا می، کلویی بنت در نقش دیزی جانسون (کواک)، هنری سیمونز در نقش آلفونسو مکنزی، الیزابت هنستریج در نقش جما سیمونز، یاین د کست‌تکر در نقش لئو فیتز، ناتالیا کوردوا-باکلی در نقش یویو، نیک بلاد در نقش لنس هانتر، جف وارد در نقش دیک، ایو هارلو در نقش تس، کوی استوارت در نقش فلینت و پروییت تیلور وینس در نقش گریل، از نمونه بازیگرانی هستند که در فصل پنجم سریال Brokers of SHIELD حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کار تولید و تولید سریال Brokers of SHIELD بر عهده جد ویدون و موریسا تانکاروئن است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.