نخستین عکس ها حضور لنی جیمز در فصل چهارم سریال Concern the Strolling Useless

در کنفرانس کامیک کان نیویورک امسال، شبکه AMC از حضور یک شخصیت کراس اور در سریال مردگان متحرک (The Strolling Useless) و سریال «از مردگان متحرک بترسید» (Concern the Strolling Useless) اطلاع داد. حال با شرایطی که چندی قبل این شبکه وعده داده بود، روز قبلی این شخصیت بصورت رسمی تایید و عرضه شد. شخصیت مورگان با بازی لنی جیمز، برنامه ریزی شده است سریال The Strolling Useless را به مقصد سریال Concern the Strolling Useless ترک کند و در فصل چهارم این سریال حضور داشته باشد. حال شبکه AMC نخستین عکس ها رسمی از حضور جیمز در فصل چهارم این سریال را پخش و مطرح کرده که فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Concern the Strolling Useless بصورت رسمی شروع شده است. این دو تصویر از محل تولید و فیلمبرداری فصل چهارم این سریال در شهر آستین در ایالت تگزاس گرفته و پخش شده است. شما پیشتر میتوانید این دو تصویر پخش شده را ببینید:

Fear the Walking Dead S4

Fear the Walking Dead S4

در عکس اول، جیمز را می‌توانیم همراه با فرانک دیلین، آلیشیا دبنام-کری و کلمن دومینگو، بازیگران اصلی سریال Concern the Strolling Useless مشاهده کنیم و در عکس دوم، جیمز همراه با اندرو چامبلیس و ایان گلدبرگ، تولیدکنندگان فصل چهارم این سریال قابل مشاهده است. جیمز در باب حضورش در فصل چهارم سریال Concern the Strolling Useless گفت:

مورگان برای اینکه بتواند به کسی که می‌تواند هم اینک باشد مبدل شود، به قلمرو و دورنمای تازه نیاز داشت و بدین جهت سریال Concern the Strolling Useless برای من فوق‌العاده مهیج کننده است و من واقعا در جستجوی مساله هستم. من خوش‌شانس بودم که بخشی از لحظه خودم را در سریال The Strolling Useless صرف کرده‌ام و این سریال یکی از بهترین تجربه‌های زندگی کاری و زندگی شخصی من بوده است. من تمام بازیگران و تولیدکنندگان این سریال را علاقه مندم و آن‌ها تا تازه ترین روزهای حضورم در این سری، قدردانی و احترام من را خواهند داشت.

غیر از حضور جیمز، دیلین، دبنام-کری و دومینگو در فصل چهارم سریال Concern the Strolling Useless، تا اینجای کار حضور جنا الفمن و گرت دیلاهانت نیز در فصل چهارم این سریال تایید و مطرح شده است و گمانه زنی می شود که کیم دیکنز و روبن بلیدز نیز در فصل چهارم سریال Concern the Strolling Useless بازگردند. فصل چهارم این سریال در ۱۶ قسمت تولید و در طول سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد. هم اینک فصل هشتم سریال The Strolling Useless از شبکه AMC در حال پخش است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.