نخستین تریلر انیمیشن Smallfoot پخش شد

در بروزترین اخبار سینما و تلویزیون، گروه انیمیشن‌سازی کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) نخستین تریلر انیمیشن Smallfoot را پخش کرده است. در این تریلر با شخصیت‌های اصلی این انیمیشن که از جامعه‌ یتی هستند، آشنا می‌شویم و پیشتر واضح می‌شود که یتی‌ها نیز از انسان‌ها که به آن‌ها پاکوچک می‌گویند، می‌ترسند. غیر از این، در نخستین تریلر این انیمیشن یک شخصیت انسان نیز می باشد که یکی از کفش‌های ایشان به وسیله یک یتی به اسم میگو دزدیده می‌شود. در انیمیشن Smallfoot بیننده حضور بازیگران مطرحی به نوعی صداپیشه از نمونه چنینگ تیتوم، جیمز کوردن و زندیا هستیم و به علاوه از طرف دیگر لبران جیمز، بسکتبالیست مطرح آمریکایی نیز صداپیشگی یکی از شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده دارد. شما پیشتر میتوانید این تریلر را بنگرید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن Smallfoot بر عهده کاری کرک‌پاتریک بوده است. غیر از این، کمپانی برادران وارنر پوسترهایی از این انیمیشن پخش کرده که تمرکز آن روی شخصیت‌های این انیمیشن است. شما پیشتر میتوانید این پوسترها را ببینید:

Smallfoot Poster

  • Smallfoot Poster

انیمیشن Smallfoot با موسیقی ارجینال و حضور ستارگان متعدد، داستانی برای تمام سنین است که در آن جریان و افسانه پاگنده در جهان وارونه به پاکوچک مبدل می‌شود. این انیمیشن جریان یک یتی را روایت می‌کند در جستجوی چیزی است که فکر می‌کند وجود خارجی ندارند و این چیز یک انسان است. بر اساس افسانه‌های یتی‌ها، اگر یک یتی بتواند پاکوچک (انسان) بیابد، ایشان مشهور می‌شود و شانس این را دارد که دختر رویاهای خود را به‌دست آورد. این یتی ساده و جوان به علاوه از طرف دیگر متوجه می‌شود که دنیا بسیار بزرگ‌تر از روستای کوچک جامعه یتی‌ها در کوهستان برفی است و انیمیشن Smallfoot یک جریان غم انگیز در باب دوستی، شجاعت و شادی را روایت می‌کند.

چنینگ تیتوم در نقش میگو (یتی)، جیمز کوردن در نقش پرسی (انسان یا پاکوچک)، لبران جیمز در نقش جیوانجی (یتی)، زندیا در نقش میچی (یتی)، کامن در نقش استونکیپر (یتی)، جینا رادریگز در نقش کلکا (یتی)، دنی دویتو در نقش درگل (یتی)، یارا شهیدی در نقش برندا (انسان)، الی هنری در نقش فلیم (یتی) و جیمی تاترو در نقش تورپ (یتی)، از نمونه بازیگرانی هستند که به نوعی صداپیشه در انیمیشن Smallfoot حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمیشن Smallfoot برای اکران در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ (۶ مهر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها: ,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.