احتمال نمایش فیلم I Love You Daddy در جایی غیر از سینما

بعد از مطبوعاتی شدن رسوایی اخلاقی لویی سی کی و باطل اکران فیلم I Love You Daddy از جانب کمپانی The Orchard که بروزترین اثر سی کی با کارگردانی و بازیگری خودش شمرده می‌شد، به ذهن خطور میکند بازهم راه‌های دیگری برای رساندن این فیلم به دست مخاطبان وجود داشته باشد.

چند هفته واپسین را می‌توان جزو روزهای تاریخی و سیاه هالیوود قلمداد کرد که طی آن بسیاری از چهره‌های مشهور به فساد اخلاقی متهم شدند و حتی عده ای از آن‌ها از نمونه لویی سی کی اتهام وارده را پذیرفتند و فشار شدیدی را چه از جانب نشریهها و چه از جانب هالیوود تحمل کردند. در باب سی کی، این مسئله در تاریخ ۱۸ آبان در روزنامه نیویورک تایمز پخش شد که بر اساس آن پنج زن لویی را به فساد اخلاقی متهم کرده بودند و با اینکه سی کی پیش از هرچیز این اتهام را مردود دانست، با اینحال بعدا اقرار کرد که این مسئله حقیقت داشته است. چندین ساعت بعد از انتشار این نوشته به وسیله نیویورک تایمز، کمپانی مستقل The Orchard نیز عدم اکران فیلم I Love You Daddy را تایید کرد.

I Love You Daddy

به توجه به تمام این آشفتگی‌ها اینطور گفته میشود که فیلم تازه سی کی هنوز به بن‌بست نرسیده است و علاقه مندان وی یقینا قادر اند فیلم کمدی و سیاه و سفید ایشان را تماشا کنند. کمپانی The Orchard بعد از درخشش این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو با پرداخت مبلغ ۵ میلیون دلار امتیاز I Love You Daddy را تهیه کرد و به ذهن خطور میکند اکنون که قصد اکران آن را ندارد، درصدد این است که امتیاز فیلم را به خود لویی سی کی بازگرداند. با اینکه پل دیویدسون، رئیس اجرایی The Orchard هنوز بصورت رسمی چنین موضوعی را تایید نکرده است، با اینحال عده ای منابع می‌گویند که خود سی کی هم با چنین اقدامی موافق است.

اگر امتیاز فیلم به لویی بازگردانده شود، احتمال به نمایش درآمدن فیلم از طرق متفاوتی وجود خواهد داشت. در این عرصه وب‌سایت THR گفته است که با پا پس کشیدن کمپانی تولید کننده از اکران فیلم، یقینا لویی فرضیه‌ای برای نشان دادن I Love You Daddy در وب‌سایت خودش در فکر دارد. با استناد به اینکه هم اینک شبکه FX هم سی کی را از طرح‌های آتی خود برداشته است، به ذهن خطور میکند وی بتواند با نمایش فیلمش در وب‌سایت شخصی خود، بدون هیچ واسطه و استودیویی، مجددا کار هنری خود را از سر بگیرد.

I Love You Daddy

با فرض اینکه لویی سی کی امتیاز فیلم را پس بگیرد، معلوم نیست کمپانی The Orchard چقدر بابت ضررهایی که متحمل شده است، طلب خواهد نمود. به‌ویژه باید این را هم در نظر بگیریم که کمپانی تولید کننده با این فیلم به فصل جوایز نیز چشم دوخته و هزینه‌های نسبتا فراوانی را پیرامون کمپین تبلیغاتی فیلم برای به‌دست آوردن جوایز مختلف متحمل شده بود.

دسته‌بندی‌ها: اخبار سینما و تلوزیون

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.